3 Kasım 2007 Cumartesi

Kutlama....

İnsan bir gün içerisinde tüm duygu fırtınalarını yaşayabilir mi ? Ben yaşarım abicim... Üzüldüm , sevindim , ağladım , güldüm , sinirlendim , kızdım ve daha neler neler hepsini bir güne sığdırdım mı sığdırdım işte....Özel yetenek ne yaparsın :=))
Sonuçta güzel bir gece geçirdim . Annem , Babam , Kardeşlerim , Eşim ve Egemle birlikte , küçük bir doğum günü kutlaması . Annecimmm ellerine sağlık , canım benim. Ben neden böyle tembel oldum , sana benzemedim. Noldu bana? Sakın sulu gözlülük yapma yine , ben senden bin kat daha beterim unutma !
Kardeşimin ve benim doğum günlerimiz arasında 3 gün olduğundan yıllardır birlikte kutlarız . Pastamızı , böreğimizi , kurabiyelerimizi afiyetle yedik . Yedik ama aldığımız kaloriler yanımıza kar kaldı. Eh ! artık onu göze almıştık senede bir kerecik de abartalım ama di mi ?

7 yorum:

sevil dedi ki...

özlemcim doğum günün kutlu olsun sana mutlu günler yaşayacağın güzel günler diliyorum...

sevil dedi ki...

özlemcim doğum günün kutlu olsun sana mutlu günler yaşayacağın güzel günler diliyorum...

ozii dedi ki...

Tşk ederim cnmmm . Yarın okulda kutlarız artık :))

mani dedi ki...

canım kendi hastalığımdan ve ceydanın hastalığından hiçbirşey düşünemez oldum . nice mutlu senelere (ama mutlu ol ne olursun)üzme artık kendini seniçok seviyorum canım arkadaşım öpüyorum

nimet teyzen dedi ki...

kızım bende doğumgününü kutluyorum nice senelere

ozii dedi ki...

Canımsınız yaa sizleri çok seviyorum.....

senda dedi ki...

özlem doğum günün kutlu olsun nice yıllara.